23 Mart 2012

Deplase Keyifler ''Siluet''

Lig Tv'nin belkide en güzel programı Deplase Keyifler 2 hafta önce Beşiktaş maçında Ordu'daydı. Bugün Orduspor ve Ordu'yu konu edinecek olan bölümün 1 dakikalık teaser'ı yayınlandı. ''Bir şehrin silueti, içinde yaşayan insanlara emanettir.'' mottosu ile bizim konuk olduğumuz bölümün adı ''Siluet''. Daha önce çekilen bölümlerin neredeyse hepsini izlemiş biri olarak Ordu'da çekileceğini ilk duyduğumda çok mutlu olmuştum.

Orduspor bölümü Salı günü yayınlanacak ama 1 dakikalık teaser'ın bile verdiği keyif bambaşka oldu. Özellikle gurbette olan Ordulu ve Ordusporluların 1 dakika sonunda nasıl iç çektiklerini çok iyi tahmin edebiliyorum. Özellikle tost ve yağlı ekrana geldikten sonra film kopmuş bende. : )

Şimdiden Deplase Keyifler ekibine, Özer Çelik ve Sertaç Yüksel'e Divane Aşık Gibi ekibi olarak çok teşekkür ederiz.Ama mor'la beyaz'ı yan yana getirmek çok büyük bir orjinallik, anladın mı abi!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Yorumlarınız bizim için önemli...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...